Taqdirlashga tavsiya etilgan gurux va talabalarga ovoz berish jarayoni natijalari.

17.05.2018, 12:45 E'lonlar 642

 

Toshkent farmatsevtika instituti rektori professor I.I. Alimdjanovning topshirig‘iga binoan eng yuqori ko‘rsatkichlarga erishgan (a’lo o‘qishi, namunali xulqi, jamoat ishlaridagi faol ishtiroki), taqdirlashga tavsiya etilgan gurux va talabalarga ovoz berish jarayoni natijalari.

Farmatsiya fakulteti

“Eng yaxshi gurux” nominatsiyasi bo‘yicha tavsiya etilgan guruxlar:

1-o’rin Farmatsiya yo‘nalishi 1-kurs 2/2-gurux (259)

2-o’rin Farmatsiya yo‘nalishi 2-kurs 7/1-gurux (136)

3-o’rin Farmatsiya yo‘nalishi 3-kurs 7/1-gurux (56)

Umumiy 451 ta

“Eng yaxshi talaba” nominatsiyasi bo‘yicha tavsiya etilgan talabalar:

1-kurs

1-o’rin Xudoyberdiyev Farrux – Farmatsiya yo‘nalishi 3/2-gurux (832)

2-o’rin Otajonova Marxabo – Farmatsiya yo‘nalishi 2/2-gurux (779)

3-o’rin Eshmamatova Zuxra – Farmatsiya yo‘nalishi 2/2-gurux (181)

Umumiy 1792 ta

2-kurs

1-o’rin Uzoqboyev Shaxzodjon – Farmatsiya yo‘nalishi 1/1-gurux (402)

2-o’rin Jumaboyev Javoxir – Kasb ta’limi yo‘nalishi 2/1-gurux (358)

3-o’rin Poyonov Muslimbek – Farmatsiya yo‘nalishi 1/1-gurux (157)

Umumiy 917 ta

3-kurs

1-o’rin O‘ktamov Shoxjaxon – Farmatsiya yo‘nalishi 3/2-gurux (135)

2-o’rin Narziqulova Kamola – Farmatsiya yo‘nalishi 7/1-gurux (109)

3-o’rin Baxronova Guljaxon – Farmatsiya yo‘nalishi 7/1-gurux (80)

Umumiy 324 ta

Sanoat farmatsiyasi fakulteti

“Eng yaxshi gurux” nominatsiyasi bo‘yicha tavsiya etilgan guruxlar:

1-o’rin Sanoat farmatsiyasi 1-kurs 3/2-guruh (152)

2-o’rin Sanoat farmatsiyasi 3-kurs 5/1-guruh (110)

3-o’rin Sanoat farmatsiyasi 2-kurs 1/2-guruh (91)

Umumiy 353 ta

“Eng yaxshi talaba” nominatsiyasi bo‘yicha tavsiya etilgan talabalar:

1-kurs

1-o’rin Buronov Azizbek Ozod o‘g‘li – Sanoat farmatsiyasi 1/2-guruh (458)

2-o’rin Inomova Gulchehra O‘ktamjon qizi – Sanoat farmatsiyasi 3/2-guruh (453)

3-o’rin Kozimjonova Nasibaxon Saminjon qizi – Sanoat farmatsiyasi 7/1-guruh (84)

Umumiy 995 ta

2-kurs

1-o’rin Bobojanova Muxayyo Maxsudovna – Sanoat farmatsiyasi 1/1-guruh (355)

2-o’rin Usmonova Maftuna Rustam qizi – Sanoat farmatsiyasi 2/2-guruh (244)

3-o’rin Sindarov Nodirbek O‘ktam o‘g‘li – Biotexnologiya 1/1-guruh (191)

Umumiy 790 ta

3-kurs

1-o’rin Nazarqulov Mirsodiqjon Sanjar o‘g‘li – Sanoat farmatsiyasi 6/2-guruh (247)

2-o’rin Parpiyev No’monjon Toxirjon o‘g‘li – Sanoat farmatsiyasi 3/2-guruh (138)

3-o’rin Nazarova Farangiz Feruz qizi – Sanoat farmatsiyasi 4/2-guruh (129)

Umumiy 514 ta

Ushbu natijalar bo’yicha taqdirlash 22-may kuni bo’lib o’tadi.